user_mobilelogo

odnowienie certyfikatu kwalifikowanego

Ośrodek Informatyczno-Szkoleniowy Audax sp. z o.o.

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
217415

Współpraca z klientem

1. Podczas pierwszej rozmowy określenie potrzeb Klienta, konsultacje dotyczące szczegółów i dokładnej ceny oraz przekazanie materiałów potrzebnych do wykonania i ustalenie orientacyjnego czasu wykonania.

2. Podpisanie umowy i zapłata zaliczki, standardowo ok. 20 % ceny zlecenia

3. Wykonanie wstępnego projektu graficznego strony www, sklepu internetowego, banera, wizytówki itp. Naniesienie poprawek sugerowanych przez Klienta.

W cenę wliczone są dwa zlecenia poprawek, jeśli zajdzie konieczność wykonania większej ilości zmian, zastrzegamy sobie prawo przedłużenia czasu realizacji i podwyższenia ceny zlecenia. Za dodatkowe zlecenie poprawek płaci się po uregulowaniu należności za główne zlecenie lub po doliczeniu do głównego zlecenia.

Wstępny projekt graficzny jest zarysem finalnym, ma na celu wskazać sposób i kierunek, w jakim ma być wykonywane zlecenie. Podczas wykonywania strony www, sklepu internetowego czy banera, Klient w każdej chwili może przekazywać swoje uwagi i sugestie dot. zlecenia. Jeśli chodzi o stronę www, sklep internetowy to można ją edytować i wprowadzać nawet duże zmiany.

4. Klient ma stały wgląd w postęp prac nad projektem - w każdej chwili na życzenie Klienta, przesyłamy link do wykonywanego zlecenia, które tymczasowo znajduje się na naszym serwerze. Na każdym etapie wykonywania zlecenia Klient może wysyłać swoje uwagi. Możliwe są modyfikacje wstępnego projektu.

5. Prezentacja wykonanego zlecenia Klientowi - strona www, sklep internetowy, baner czy inny projekt graficzny znajdują się tymczasowo na naszym serwerze.

6. Zapłata za zlecenie następuje na podstawie faktury pro-forma lub faktury VAT. 

7. Po otrzymaniu wpłaty za zlecenie  - następuje przekazanie Klientowi wykonanego zlecenia i wystawienie właściwej faktury jeśli płatność była dokonana na podstawie faktury pro-forma.

8. Wykonanie ewentualnych, dodatkowych poprawek (wystawienie faktury za poprawki)