user_mobilelogo

odnowienie certyfikatu kwalifikowanego

Ośrodek Informatyczno-Szkoleniowy Audax sp. z o.o.

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
217418

Strony WWW

Firmowa, instytucjonalna czy prywatna strona internetowa jest wizytówką firmy, instytucji czy osoby prywatnej. Jeśli Twoja firma lub instytucja nie ma jeszcze własnej strony internetowej, lub obecna strona nie spełnia oczekiwań to dobrze trafiłeś. Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie, Twojej firmy lub instytucji indywidualną stronę internetową. Mamy bogate doświadczenie przy tworzeniu stron internetowych zarówno dla firm o różnym profilu działania, instytucji i jednostek samorządowych, artystów i osób prywatnych. Dzięki temu Twoi potencjalni klienci łatwiej odnajdą Ciebie, Twoją firmę lub instytucję w Internecie i skorzystają z Twoich usług, bądź zakupią Twoje produkty. Zgodnie z hasłem "Niech Klienci Cię zobaczą w Internecie" firmowa, instytucjonalna, prywatna strona stworzona przez Verall Sp..j. będzie docierać do wszystkich osób zainteresowanych. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja strona zajmowała czołowe pozycje w wyszukiwarkach interentowych takich jak Google z pewnością zainteresuje Cię usługa indeksacji stronpozycjonowania, lub kampania reklamowa w wyszukiwarce np google na linki sponsorowane, które pojawiają się nad naturalnymi wynikami wyszukiwania. Skontaktuj się z nami.
W przypadku gdy strona internetowa ma być często aktualizowana przez jedną lub więcej osób najlepszym rozwiązaniem jest system CMS (Content Management System). System do zarządzania treścią strony WWW działa w oparciu o język skryptowy php i bazę danych mysql wyposażony jest w zabezpieczony loginem i hasłem panel administracyjny za pomocą, którego można zamieszczać i edytować teksty w sposób bardzo podobny jak przy pomocy programu WORD z pakietu Office lub programu Open Office, można także dodawać i usuwać zdjęcia oraz menu strony. Dodatkowo może być wyposażony w zaawansowane komponenty interaktywne jak np forum, blogi itp. System CMS może także obsługiwać sklepy internetowe, bardzo duże portale społecznościowe lub tematyczne.
Na podstawie wykonanej już strony WWW można wykonać szablon aukcji np Allegro zachowując podobną graficznie i wizualnie strukturę prezentującą wystawiane produkty w poszczególnych kategoriach. Szablony aukcji mają trochę inne wymagania niż strona WWW zamieszczana na serwerze hostingowym, nie można w takim szablonie np zamieszczać niektórych rodzajów skryptów, takie skrypty są blokowane przez system aukcyjny np Allegro. Możemy także wykonać odrębny, indywidualny szablon, niezależny od wyglądu graficznego strony WWW, który będzie miał unikalny charakter prezentujący wystawiane na aukcjach produkty.